Pisma do dyrekcji- przypomnienie
Informacja przekazana przewodniczącym naszych organizacji terenowych w dniu 08.05.2019: Pierwsza transza zwiększenia wyceny świadczeń już powinna być w naszych szpitalach. Dlatego bardzo proszę o pisanie kolejnych pism do dyrekcji w sprawie podwyżek dla naszych grup zawodowych. W czasie spotkania należy spisać protokół aby propozycja dyrekcji była udokumentowana. Przypominam, że według uzgodnień Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego z dnia 21.01.2019r ze związkami zawodowymi środki finansowe […]